пише, п'є каву
та існує завдяки тобі
Ми – про речі, які змінюють місто, і людей, які роблять його комфортним та дружнім. Популяризуємо коней (але це не точно).

Ми – незалежне медіа, тому будемо вдячні за будь-яку підтримку. Прогуляйся з роботи пішки, а гроші, що зберіг, – перерахуй на улюблене медіа!


Андрій Кривулько
Співзасновник, головний редактор

Хотів створити незалежне локальне медіа та зробити його прибутковим. З першою частиною все ок, друга — в процесі. Вигадую, пишу, редагую та мотивую свою команду. Улюблена тема — їжа в місті. Інтроверт-мандрівник. Місяць жив в Індонезії, і цього у Конотопі ніхто не помітив 🙂
Олексій Дяченко
Співзасновник, гуру реклами, вбивця поганого настрою
Лютий рекламний менеджер, оператор та режисер монтажу, кадет, кореспондент, бухгалтер, государ інстаграму, ведучий та організатор заходів, МС в клубі, тележурналіст, блогер, hip-hop виконавець.
А головне — скромний і красивий хлопець. Вірю в себе, свою команду та маму. Впевнений, що любов програє, а життя переможе.
Анна Юрченко
Редакторка

Прийшла до команди в кінці 2019-го. Пишу статті, малюю зображення та рулю соціальними мережами. Якщо відомо щось цікавеньке у місті — вам до мене. Соціальний інтроверт з глибоким бажанням зробити оточення естетичнішим. Марю північними країнами та мінімалізмом. Не виношу буденність та вічні стереотипи. Особливо щодо жінок, тому обережно.
Богдан Назаренко
Головний по довіднику

Поповнив ряди Конотоп.Сity, коли команда складалася лише з Андрія і Олексія. Перманентно веселий і вічно всім незадоволений. Мультифункціональний, але енергоощадний. Люблю природу. Спортивний, соціально адаптований, одинак. Мрію зняти власне кіно, тому хочу зробити студію звуко та відеозапису, щоб в рази поліпшити якість нашого відеоконтенту.


Євгеній Павлов
Івент-менеджер

Веган-пацифіст. Люблю яблука, не вірю в Бога. Слідкую, щоб івенти від редакції відбувались на найвищому рівні. Дружу з «патронами» та працюю над краудфандинговою платформою. Від вашої підтримки я запалююсь настільки, що вигадую нові акції та влаштовую розіграші подарунків. І все це — для наших читачів.Коник
Символ Конотоп.City

Мене вигадали десь рік тому. Хотіли щось небанальне, але про місто. Кінь для Конотопа — це ж небанально? 🙈 А взагалі я модний чувак: моє зображення навіть є на фірмових чашках
та футболках, які часто дарують читачам сайту
та «патронам». Ми з тобою обов'язково потоваришуємо, якщо ти візьмеш участь
у черговому конкурсі на сайті.


З твоєю підтримкою ми відразу ж поскачемо:
Створювати цікавий та небанальний контент
Влаштовувати більше івентів, конкурсів і флешмобів
Писати про події, місця, людей, трамваї та коней
Будувати студію для зйомки відео
Поліпшувати довідник міста, щоб ти знав, куди і нащо піти
На яку суму нас можна підтримати?
Чашка кави з молоком = Менше сивого волосся у редактора
₴ 18
Десять поїздок у трамваї = Корисна новина
₴ 30
Поїздка на таксі = Інтерв'ю з цікавим героєм
₴ 40
Курячі крильця та кола = Стаття про місцевий бізнес
₴ 65
Квиток у кіно = Відео-трансляція прямо тобі у смартфон
₴ 90
₴ 350
Центнер вівса = Оновлення дизайну сайту
₴ 3000
Квиток на концерт = Наше новинне шоу на Facebook
Конотоп.City можна підтримати на будь-яку іншу суму
Інші способи підтримати нас
PayPal
Krypto
З любов'ю, твоя команда
💛
Слідкуй за нами і не пропусти жодної нової фішки
Made on
Tilda